GettyImages-1131903805.jpg

Om oss

Hilleren Prosjektering har eksistert siden 2004 og har opp igjennom årene hatt en jevn vekst. Vi var den gangen en byggmesterbedrift som også tok hånd om tegninger og søknader hovedsakelig i tiltaksklasse 1.

Vi har hatt mange saker pågående samtidig og etter hvert som tiden gikk har vi fått større og større prosjekter. Større i antall enheter og mer komplekse. I dag er vi totalt 7 ansatte og jobber mest med boligfelt, men også enkeltsaker for privatkunden.

Samarbeidspartnere

DDS_SH_edited_edited.png
TURØY BYGG_SH.PNG
AMBITA_SH.gif
VestlandsH_SH.PNG
LØVAAS_SH.PNG
FAGTORGET.SH.PNG
BERGEN_ByggRÅD_SH.PNG
GRAF_ARCAD_SH.PNG
LØVAAS_SH.PNG
BO_Logo_liten.png

Kontaktinfo

Snorre C K Kleppe
Tegner/ansvarlig snorre@hillerenprosjektering.no

May-Linn Askeland
Ansvarlig søker/prosjektansvarlig 
may-linn@hillerenprosjektering.no

Vibecke K Kleppe
Daglig leder 
 vibecke@hillerenprosjektering.no

Jonas Bakke Loddengaard
Arkitekt
 jonas@hillerenprosjektering.no

Nela Harshcharyk
Arkitekt
 nela@hillerenprosjektering.no

Liv Grete Rangnes
Jurist og faglig ansvarlig (søknader)
liv-grete@hillerenprosjektering.no

Mats Hammer Østang
Master i arkitektur
mats@hillerenprosjektering.no